Klean Kanteen v Café Dias

?> Bez komentárov
*/ ?>

Klean Kanteen sú nerezové nádoby z potravinárskej ocele.

Kalifornská rodinná firma KLEAN Kanteen vám zaistí zdravú a štýlovou hydratáciu. Stále viac outdoorových nadšencov dnes odmieta používať plastové fľaše alebo jednorazové neekologické tégliky, ktoré často obsahujú škodlivé či dokonca toxické látky ako BPA, ftaláty, olovo a ďalšie. A preto sú tu kúsky od KLEAN Kanteen, ktoré sú zdravotne nezávadným, praktickým a ekologicky šetrným riešením hydratácie počas pobytov v prírode.

Vnútorný povrch fliaš je ošetrený elektroleštením, takže neabsorbuje chuť ani vôňu predchádzajúceho obsahu. Navyše sú odolné, ľahko prenosné a dajú sa umývať umývačke. Tepelne izolované varianty nádob navyše udrží obsah studený či teplý po dlhé hodiny.

KLEAN Kanteen je členom projektu 1 % For The Planet a doposiaľ venovala viac ako 1,5 mil USD na podporu environmentálnych neziskových organizácií, ktorých aktivity prispievajú k ochrane a obnove divokej prírody.

Vybrať si môžete z viacerých druhov farebného prevedenia.

Klaen Kanteen nájdete v našich prevádzkach v Bratislave –  Polus, Poštová a Eurovea, v košickom Auparku, prešovskej Eperii, Galéria Mlyny Nitra a Bystrickej Europe.